čtvrtek 09.10.2014 • Chomutov • přát. zápas Reprezentace U20 Česko - Francie 1:2 ( 1:1)

Název

Popis

Malešovský odchovanec Vojtěch Novotný nastoupil ke svému druhému zápasu za reprezentaci ČR U 2O. Po výhře , kterou prožil v zápas v Holandsku (O:1) a kde hrál druhý poločas , tentokrát se z výhry radoval hostující tým Francie.Vojta nastoupil od 60.min a měl na hlavě vyrovnání - bohužel míč šel těsně vedle.V prvním poločase domácí neproměnili pokutový kop.
Branky: 30. Schejbal – 32. Benet, 65. N´Koudou
diváků 2560
Česko: Vejmola – Landovský, Bederka, Hůlka, Byrtus – Hrubý "K", Barák – Shejbal, Dydowicz, Holzer – Filip
Náhradníci: Kolář – Opluštil, Simič, Ševčík, Linhart, Novotný, Hašek
Francie: Souchaud – Cros, Cavaré, Rabiot "K", N´Koudou, Lemar, Diarra, Bodiger, Benet, Sparagna, Tamuso
Náhradníci: Mouez – Castelletto, Lenglet, Ilamaharitra, Said, Jean, Kaabouni, Ngonioni, Walter